Whatsapp SMS Onay için Sanal Numaralar

Whatsapp SMS Onay için Sanal Numaralar

Whatsapp SMS Onay için Sanal Numaralar

Cep telefonu olmadan WhatsApp hesabı nasıl oluşturulur

 

WhatsApp istatistiklerine göre, gün içinde yaklaşık 60 milyar mesaj gönderiliyor. Ortalama 1,3 milyar kullanıcı her gün WhatsApp'ı kullanarak birbirleriyle iletişim kuruyor. Onun hilesi, yetkilendirme için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olmamasıdır, ihtiyacınız olan tek şey bir telefon numarasıdır. Çalışan bir sım kartın varlığı, messenger'ı başlatmak ve kullanmak için önemli bir koşul olduğundan, WhatsApp için çevrimiçi sanal numaraları kullanabilirsiniz. WhatsApp'a kişisel numaranızla değil, WhatsApp'a kayıt olmak için geçici bir numara satın alabilirsiniz. Bu konuyu makalemizde ele alacağız.

 

Satış platformu olarak WhatsApp Business

 

WhatsApp, işletmelerin müşterilerle operasyonel ve günün her saati bağlantı kurmasını sağlar. Bir iletişim kanalı olarak, hem şirkete sadakati hem de mal satın alma veya hizmet sipariş etme olasılığını artırır. Ve eğer doğru taktiği seçerseniz, müşterinin arkadaşlarından biri gibi markayla olan yakın iletişimi hakkındaki izlenimini oluşturabileceksiniz. Ücretsiz WhatsApp iş uygulaması, küçük ve orta ölçekli şirketlere sahip kullanıcılar içindir. Yardımı ile danışabilir, şirketin çalışmaları ve mal / hizmet kalitesi hakkında geri bildirim alabilir, siparişin durumu hakkında bilgi verebilir, soruları cevaplayabilirsiniz. Bu, WhatsApp'ın yalnızca müşterilerle iletişim kuramayacağı, mal veya hizmetler hakkında bilgi veremeyeceği, aynı zamanda katalog oluşturabileceği ve otomatik yanıtları yapılandırmaya ve mesajları sıralamaya izin veren özel araçlar kullanabileceği gerçek bir sanal asistan olduğu anlamına gelir. Ürün / hizmetin katalog kartı ek bilgiler içerir: fiyat, açıklama vb. Ortak soru, cep telefonu olmadan WhatsApp hesabının nasıl oluşturulacağıdır. Kesinlikle, bir numara olmadan hiçbir yolu yoktur. WhatsApp'ı kayıt olmadan hiç kullanamazsınız: Bu haberci aracılığıyla kısa mesaj aramak ve göndermek için, bir telefon numarası aracılığıyla yetkilendirilmiş ve ona bağlı bir profile ihtiyacınız vardır. Kısa mesaj göndermek veya otomatik arama yapmak için ek profiller gereklidir. WhatsApp hesaplarının toplu kaydı çok sayıda yeni telefon numarası gerektirir. WhatsApp için geçici numaralar bu sorunu çözmeye yardımcı olur.

 

WhatsApp kaydı için sanal bir numara nasıl satın alınır.

 

Sanal telefon numarası, WhatsApp profilinizi sms doğrulama ile tamamen atlayarak yetkilendirmenizi sağlar. Habercide numara yalnızca bir kez bağlandığından ve kontrol edildiğinden, bundan sonra aktif tutmaya gerek yoktur. Bu nedenle sanal bir WhatsApp numarasının kaydı gerçek ve kullanışlı bir hizmettir. Kayıt için cep telefonu numaralarını satın almak için, hizmetin sunduğu kapsamlı fırsatları kullanın https://smsdogrulama.net sağlar. Müşteriler, Rusya, Kamboçya, Moğolistan, Haiti, Kanada, Çin, Hindistan, ABD, İngiltere, Fransa, Meksika dahil olmak üzere 170'ten fazla ülkeden sanal numaralar sipariş edebilir. Whatsapp'tan onay koduyla SMS almak için çeşitli öneklerle çok sayıda numara satın alabilirsiniz. Ayrıca, WhatsApp kaydı için bir çevrimiçi numaranın fiyatı 3 ruble'den başlıyor. Gerekirse, örneğin, whatsapp'ınıza Ukraynaca veya Çince numaralar ekleyebilirsiniz.