Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

Panelinizden “bakiye yükle” sekmesine giriş yaptıktan sonra ilgili sayfada bulunan alanları doldurarak 7/24 online bakiye yükleyebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bakiye yükleme işlemini tamamladıktan sonra panelinizde ana sayfada bulunan serivslerden ve servis içerisinde bulunan ülkelerden birini seçerek sipariş verebilirsiniz.

Onay Kodu Nerede?

Sipariş verildikten sonra sayfa sizi otomatik olarak “siparişlerim” sayfasına yönlendirecektir, onay kodunuz bu sayfa üzerinde bulunan “onay kodu” sütununa gelmektedir. 10 saniyede bir sayfayı yenilemenizi öneririz.

Siparişi Nasıl İptal Edebilirim?

Sadece onay kodu gelmemiş siparişler iptal edilebilmektedir, bu işlem için “siparişlerim” sayfasında en sağda bulunan “vazgeç” butonlarını kullanabilirsiniz. İptal edilen işlemlerde bakiyeniz otomatik iade edilmektedir.

İstediğim Ülkeye Ait Numara Yok, Ne Yapabilirim?

Bakiye yüklemeden önce istediğiniz ülkenin stoklarını kontrol ediniz, stok kontrolü sonrası siz bakiye yükleyene kadar toplu alım olabilir. Bu durumda stokların sıfıra inmesi zaman alacaktır, bu gibi durumlarda sisteme yüklenen bakiyeler iade edilmez. Stok gelince veya hali hazırda stokta olan ülkelerden onay hizmeti alabilirsiniz.